توسعه مشارکت های همه جانبه مردمی، معلمان و دانش آموزان - عملیاتی کردن بودجه در آموزش و پرورش- بهسازی و ساماندهی منابع انسانی - ارتقای کیفیت بهره وری و مدیریت آموزشگاهی ازجمله سیاست هایی است که همکاران فرهنگی می توانند پیشنهادات خود را با عناوین ذکر شده تا 30 بهمن ماه از طریق سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها ارائه کنند.
کد خبر: ۲۰۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۶
گفتارنیوز/ فراخوان پیشنهادهای همکاران فرهنگی پیرامون برنامه های سال 1393، طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسرکشور و معاونت ها و سازمان های متبوعه ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این بخشنامه آمده است: در اجرای سیاست های ابلاغی وزیر آموزش و پرورش در خصوص ایجاد تحول و توسعه نظام بهره وری شورای تحول مرکزی آموزش و پرورش در نظر دارد مجموعه پیشنهادها، راهکارها و طرح های عملیاتی فرهنگیان گرامی را جهت اجرا در سال 1393 جمع آوری کند.

براساس این گزارش، توسعه مشارکت های همه جانبه مردمی، معلمان و دانش آموزان - عملیاتی کردن بودجه در آموزش و پرورش- بهسازی و ساماندهی منابع انسانی - ارتقای کیفیت بهره وری و مدیریت آموزشگاهی ازجمله سیاست هایی است که همکاران فرهنگی می توانند پیشنهادات خود را با عناوین ذکر شده تا 30 بهمن ماه از طریق سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها به آدرسwww.pishnahad.medu.irارائه کنند.

بر پاینه این گزارش، پیشنهادهای درج شده در سامانه مذکور توسط کمیته های منطقه/شهرستان و استانی بررسی و پس از تایید کمیسیون تحول اداری اداره کل آموزش و پرورش استان از طریق سامانه مذکور به ستاد ارسال می شود.

همچنین به ده پیشنهاد برتر، لوح تقدیر و جوایز ارزشمند اعطا خواهد شد.لینک سامانه بررسی پیشنهادهاتا 30 بهمن ماه بر روی صفحه اصلی همین پایگاه قابل مشاهده است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
* نظر :
Captcha
نمای ویژه